Kuğulu Park’ı Hiç Böyle Görmediniz

Ankara’nın en sevilen parkı sorusuna cevap hiç kuşkusuz Kuğulu Park. Yıllar içinde yavaş yavaş küçülen, yakın bir zamanda da Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yol geçirmek istediği Kuğulu Park Ankaralılar için sadece doğasıyla değil psikolojik olarak da bir nefes alma noktası.

Her kışın gelişiyle farklı bir güzelliğe bürünen Kuğulu Park’ın bu sene ki ışıklandırmasıyla çekilen fotoğrafları kartpostalları aratmıyor. Kuğularıyla, kazlarıyla, ördekleriyle ve güvercinleriyle Kuğulu Park Ankaralıların favorisi mekanı olmaya devam ediyor.

kugulu-park-isiklandirma

 

Fotoğraf instagram @_layliri_

 

 

PAYLAŞ
Önceki HaberSofa Et Kebap Yılbaşı 2016
Sonraki HaberKomşu Restaurant Yılbaşı 2016
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.