Korku Dolu Eğlence Başlıyor

The Evil Within tüm dünya ile eş zamanlı olarak oyuncularla buluşuyor. Adı korku oyunları ile özdeşleşen Japon Shinji Mikami’nin yapımcılığını üstlendiği The Evil Within, dedektif Castellanos’un tek kişilik hayatta kalma mücadelesinde oynayanları iliklerine kadar korkutmaya aday.

Mikami’nin tasarladığı, Tango Gameworks stüdyolarından çıkan ve dünyaya Bethesda Zenimax tarafından dağıtılan oyun, Türkiye’de Bilkom ve Tradeks tarafından marketlere ulaştırılacak. Oyunun PC, Playstation 3 (PS3), Playstation 4 (PS4), XBOX 360 ve XBOX ONE için geliştirilen versiyonları bulunuyor.

Vahşi dünyaya uyanış…

Oyun severler The Evil Within’de, vahşi bir seri cinayeti inceleyen Dedektif Sebastian Castellanos ile tanışacak. Araştırmaları sırasında gizemli ve kudretli bir güç ile karşılaşan ekip üyeleri tuzağa düşürülerek katledilince, bu katliama tanık olan Sebastian Castellanos, bilincini yitirerek ölülerin arasında, kan donduran yaratıkların cirit attığı, ürkütücü boyutta şiddetle dolu, bozulmuş farklı bir dünyada gözlerini açacak.

Korku türünde boşluk dolduruyor…

Büyük beklentilerle piyasaya çıkan oyunun arkasındaki en büyük güç, Japon oyun tasarımcısı ve yönetmen Shinji Mikami. Akılda kalıcı senaryolarıyla oyun dünyasına önemli içerikler katan Mikami, hayatta kalma/korku türünün unutulmayan ve hala hit olan yapımlarından, Resident Evil, Dino Crisis ve Devil May Cry’a da imza atmıştı. The Evil Within, Shinji Mikami’nin Resident Evil ekibinden ayrılmasıyla heyecanını yitiren korku türündeki oyun boşluğunu en iyi şekilde dolduracak.

PAYLAŞ
Önceki HaberTatilde Yurtdışına Gitmek İsteyen Bu Kitabı Okumasın
Sonraki HaberBeyaz Leblebi Geliyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.