Koray Avcı 2 Ağustos’ta PanoraPark’ta

İlk olarak sosyal medyada yayınlanan ve sokakta söylediği şarkılarla meşhur olan Koray Avcı, PanoraPark’ta sevenleri ile buluşacak. Piyasaya çıktığı günden bu yana satış listelerinde üst sıralarda yer alıp müzikseverlerin beğenisini kazanan Avcı, kendine has tarzı ve seslendirdiği şarkılarla Başkentli sevenlerine keyif dolu dakikalar yaşatacak. Koray Avcı ile müzik şöleni yaşamak ve çift kişilik davetiye kazanmak isteyenlerin konserden bir hafta önce toplamda 200 TL’lik alışveriş yapması ise yeterli olacak.

Hadise ile başlayan yaz konserleri, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 19 Temmuz’da Serkan Kaya’yı sevenleri ile buluşturan PanoraPark, Koray Avcı’nın 2 Ağustos’ta sahne almasının ardından, 9 Ağustos’ta Sertab Erener, 23 Ağustos’ta Hakan Altun ve 13 Eylül’de Linet’e ev sahipliği yapacak.

PanoraPark konserlerinin yanı sıra Panora Teras konserleri ile de yaz neşesi yaşatan Panora AVM, bu sahnede de ünlü isimleri Ankaralılar ile buluşturmaya devam edecek.28 Temmuz’da Gökhan Türkmen ile başlayan konserler, 18 Ağustos’ta Simge, 8 Eylül’de Fettah Can ile devam edecek. Ücretsiz gerçekleşen konserlerin kapanışı ise 20 Eylül’de Derya Uluğ ile gerçekleşecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberMutlu yıllar Kevin Spacey!
Sonraki HaberAltınköy 3’üncü Hasat Şenliği
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.