Kim bilir nasıl pozlar!

Charlie’nin en güzel meleği Cameron Diaz, bundan on yıl kadar önce modellik yaptığı günlerde çekilen fotoğraflarını satmaya çalışan adama karşı mahkemede verdiği mücadelenin ortasında söz konusu resimlerin satılmasını engellemesi için yüce yargıdan yardım istedi. Güzeller güzeli oyuncu, henüz şöhreti yakalamadan önce Los Angeleslı bir fotoğrafçıya verdiği pozların satışa çıkarılması için gerekli belgelerin altında imzasının taklit edildiğini ve bu resimlerin açığa çıkması için asla izin vermediğini iddia ederek mahkemeye başvurdu. Los Angeles Eyalet Bürosu’ndan avukat Jane Robison, fotoğrafçı John Rutter’ın evinde kanıtların ele geçirildiğini açıkladı, ancak tam olarak ne bulunduğunu ve davayı karara bağlayacak nitelikte olup olmadığını söylemedi: “Devam eden soruşturma çerçevesinde 30 Haziran itibariyle konutu için arama emri çıkardık.”

Diaz’ın basın sözcüsü, konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçınıyor. Suçlanan kişi Rutter ise, henüz bir açıklamada bulunmadı. Daha önce, Diaz adına konuşan Brad Cafarelli, “10 yıl kadar önce bir model çekiminde verdiği pozların satışıyla ilgili olarak Cameron Diaz, yasal yollara başvurdu. Dava dilekçesinde ünlü yıldız, fotoğrafların açığa çıkması için gerekli belgeleri imzaladığını reddediyor ve fotoğrafçının dolandırıcılık yaptığını iddia ediyor” demişti.

30 yaşındaki Kaliforniyalı Diaz, beyazperde macerasına ilk olarak Jim Carrey ile birlikte rol aldığı ünlü 1994 komedisi “Maske”de başlamıştı.

PAYLAŞ
Önceki HaberLevent’e nice seneler
Sonraki Haberİbrahim eve döndü!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.