İbrahim eve döndü!

Geçen sezon Panathinaikos forması giyen, yıldız basketbolcu İbrahim Kutluay ülkesine kesin dönüş yapıyor. Türk basketbolcunun başarılı ekibi Ülkerspor, uzunca bir süredir renklerine bağlamak için girişimlerde bulunduğu Kutluay’la 4 yıllık bir sözleşme imzaladı. İbrahim artık resmen Ülkerspor’lu.

Kulüp başkanı Orhan Özokur, şok transfer konusunda Ülkerspor kadar Türk basketbolunun da Kutluay’a ihtiyacı olduğunu belirtirken, sözlerine şöyle devam etti; “İbrahim’in de aramıza katılmasıyla Ülkerspor’un daha ilerilere gideceğine inanıyorum. İbrahim’in tercihinin, yeni kuşaklara örnek olacağını düşünüyorum.” 12 Dev Adam’ın başarılı basketçisi Kutluay ise, imza töreni sonrası, transfer konusunda duygu ve düşüncelerini; “3 yıllık bir aradan sonra Türkiye Ligi’ne dönmekten çok mutluyum. Ülker hep beraber çok iyi yerlere getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım” sözleriyle ifade etti.

PAYLAŞ
Önceki HaberKim bilir nasıl pozlar!
Sonraki HaberMAKSİM’UM EĞLENCE
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.