Jason Statham dan MİLYONLUK PAYLAŞIM

Expandables 3’ün çekimlerini tamamlayan Jason Statham, facebook hesabından Dev kadrounun fotoğrafını paylaştı. Kısa süre içerinde Yarım milyon beğeniye ulaşan fotoğrafın çekimleri Dünyaca ünlü Vanity Fair dergisi tarafından gerçekleştirildi.

15 Ağustos 2014’de vizyona girmesi beklenen Expandables 3 yine inanılmaz bir kadroya ev sahipliği yapacak. nSylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger gibi her biri ayrı bir yıldız olan kadroya sahip film yine aksiyon tarzı sinemaseverlerin öncelikli izlyeceği filmlerden olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberRamada Plaza Kapandı. Wyndham olarak açılacak.
Sonraki HaberÖzge Ulusoy Codentry İçin Bej Beach’te
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.