Huqqa Çukurambar’a açılacak

2013 yılında Filistin Caddesi’nde Ankara şubesini açmak için görüşmeler yapan Huqqa o dönem bir mekan ile anlaşamamış ve Ankara şubesi ertelenmişti. 2014’ün son aylarında Huqqa’nın Ankara şubesi çalışmaları oldukça hızlanmış durumda. Mekanın yerini Çukurambar olarak belirleyen Huqqa aslında tarzı için iyi bir seçim yapmış. Bilindiği gibi Huqqa alkolsüz lüks bar/restaurant konseptiyle haberlere sıkça konu olan bir mekan. İstanbul’da ki manzarısının da etkisiyle özellikle muhafazakar kesim arasında popüler halen gelen Huqqa’nın alkolsüz meyveli buzlu kokteylleri arasında strawberry, blue siesta, casablanka, flamenko gibi ürünler var. Romsuz Mojito’yu da şimdiden merak etmedik değil.

Huqqa halen işe alımlara devam etmekte, Komi’den garsona, vale’den karşılama elemanına kadar ilanları yayında. Çukurambar’da hizmet verecek mekanın yılbaşından önce Ankaralılar ile buluşması bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberTED Ertelenen Cumhuriyet Balosunu Gerçekleştirdi
Sonraki HaberMeşrep’ten Damaresk 3
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.