Güzelliğinizi taçlandıracak gümüş kolyeler Vaoov.com’da

Kadın olmak demek her daim güzel ve bakımlı olmak demektir. Zira tarihe baktığınızda her zaman erkeğin güç, kadınınsa estetik ve zarafet objesi olduğu gerçeğiyle karşılaşırsınız. Günümüzde ise stil sahibi kadınların her zaman tarzlarını takılarla tamamladığına şahitlik ediyoruz. Takı denildiğinde ilk akla gelen kadının güçlü duruşunu vurgulayan kolyelerdir.

Bu anlamda gümüş kolyeler doğanın bizlere eşsiz bir armağanıdır. Aldığınız gümüş bir kolyeyi yıllar yılı hiç aşınmadan, rengi solmadan ve yıpranmadan takabileceğiniz gibi çocuklarınıza dahi bırakabilirsiniz. Özenle tasarlanmış koleksiyonlarının yer aldığı Vaoov.com sitesinde gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş küpe ve gümüş bileklik gibi birbirinden farklı tasarımda ürün bulmanız mümkün.

Seçim yapmanın oldukça zor olduğu birbirinden farklı onlarca gümüş kolye modellerinin arasında stiliniz size rehber olacaktır. 925 ayar gümüş, altın kaplama, firuze, sedef  ve zirkon taşları kullanılarak üretilen kolyeler arasında kelebek motifli kolyeler, tektaş kolyeler, kar tanesi kolyeler, melek kanadı kolyeler, Fatma’nın Eli gibi onlarca model sitede yer alıyor.

Sitede yer alan modeller arasından tercih edeceğiniz yağmur meleği tasarımlı kolyeler sizi saflığa bürüyecektir. Aynı zamanda gümüş kuyruklu yıldız kolye modeli ya da gümüş sedef taşlı yakamoz kolye her taktığınızda boynunuzu süslediği gibi sizlere bambaşka duygular yaşatacak. Öte yandan siyah taşlı kutup yıldızı kolye, yeşil mineli kelebek kolye, kalp temalı gümüş kolyeler, yıldız temalı kolyeler, nazara karşı tasarlanmış nazar ana fikirli kolyeler de seçeneklerinizin arasında yer alabilir. Hayvan figürlü gümüş kolye modellerimiz,  sonsuzluk kolyeleri, ay yıldız motifli gümüş kolye modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Sevgilinize, eşinize veya arkadaşınıza özel bir hediye olarak gümüş takı almak istiyorsanız, takı tasarımcısı Ebru Süsler tarafından tasarlanan ürünler tam size göre.

http://www.vaoov.com adresini ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberAla Meyhane Sezonu 30 Eylül 2016 gecesi açıyor
Sonraki HaberKozmy.com’dan Kadınlara Cilt Bakımı İçin Öneriler
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.