Erimtan Müzesi’nde Konserler Başlıyor

İşadamı ve sanatsever Yüksel Erimtan’ın 2000 parçalık koleksiyonunu tarih ve sanatseverlerle buluşturan, geçtiğimiz hafta ziyarete açılan Ankara’nın ilk özel arkeoloji ve sanat müzesi Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nde konserler başlıyor.

Müzenin ilk konuğu genç piyanist Vanessa Benelli Mosell olacak. Mosell’in konseri 18 Mart Çarşamba günü saat 20:30’da başlayacak. Steinway Genç Sanatçıları’nın arasında yer alan Moselle, konserinde Scarlatti, Mozart’ın Liszt, Stockhausen ve Scriabin’in eserlerini yorumlayacak.

150 kişilik kapasiteye sahip Erimtan Müzesi Konser Salonu’nda gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’den satın alınabilir.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkentliler Ankamall’de Dünya Turuna Çıkacak
Sonraki Haber28 Şubat 2015 Fotoğrafları Galeri de
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.