ENBE 2015 ALBÜMÜ YİNE OLAY YARATACAK

Behzat Gerçeker yönetimindeki birçok yerli ve yabancı starla birlikte yaptıkları düetlere imza atan ENBE Orkestrası yeni albümüyle müzik severlerle buluştu.

ENBE bu albümde de geleneğini bozmadı ve yine genç yeteneklerle unutulmaz bir albüme imza attı.
Her albümde yer alan Süperstar Ajda Pekkan yeni albümlerinde de ENBE ‘yi yalnız bırakmadı ve iki şarkı seslendirdi. Süperstar albümde Tanrı İstemezse isimli şarkıyı solo olarak seslendirirken klasikler arasında yer alan Nikah Masası’nda da Ümit Besen’le düet yaptı.
ENBE albümlerinin olmazsa olmazı Sezen Aksu bestesi de yine müzikseverler için bu albümde de yerini aldı. Sezen Aksu’nun destek verdiği ve O Ses Türkiye yarışmasını izlerken keşfettiği Rümeysa , Ayrılık isimli Minik Serçe imzası taşıyan yepyeni bir şarkıyı seslendiriyor.
ENBE albümünün ilk klibi ise 5 günde 2 milyon tıklanma ile rekora koşan İlyas Yalçıntaş’ın seslendirdiği Murad Küçük’ün yönetmenliğini yaptığı İncir şarkısına çekildi.

PAYLAŞ
Önceki HaberYosma 29 Kasım 2014
Sonraki HaberKırık Plak Çayyolu 5 Aralık 2015
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.