Duygu Öztürk & Emrah Güner evlendi

Ankara’nın en başarılı diyetisyenlerinden, DietMap’in sahibi Duygu Öztürk ile Avukat Emrah Güner 5 Eylül 2014 tarihinde Büyükhanlı Park Hotel’de düzenlenen şık bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Başkent cemiyet hayatının ünlü simaların katıldığı güzel gecede bu mutlu çifti, yakın dostları ve ailesi yalnız bırakmadı. Park Hotel’in havuzunda gerçekleşen görkemli düğüne çift Duman’ın “Senden Daha Güzel” şarkısıyla giriş yaptı. Alkışlar eşliğinde Güner çiftinin nikahı kıyıldıktan sonra, ünlü şarkıcı Levent Dörter bu renkli gecede sahne alarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberErcan’lı Maske sezonu 5 Eylül’de açıyor
Sonraki HaberSu Meze&Balık
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.