Carrefour Ankara AVM, Okula Dönüş Yolunda Yüzlerce Çocuğun Yüzünü Güldürecek

“Yüzlerce Çocuk Gülücüğü İçin” sloganı ile yola çıkan Carrefour Ankara AVM’de hem alışveriş yapanlar hem de ihtiyaç sahibi çocuklarımız kazanıyor.

6 – 14 Eylül tarihleri arasında Carrefour Ankara AVM’den aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirler, magnetli şans panosundan okula dönüş hediyelerinden birini kazanma şansına sahip olacak.

Kampanya sonunda Carrefour Ankara AVM, ihtiyaç sahibi çocuklarımızın etüt çalışmalarına destek amacıyla kurulacak etüt merkezi için Acil İhtiyaç Projesi Vakfı’na bağışta bulunacak.

Okula dönüş etkinlikleri kapsamında; oyun ve yarışmaların düzenleneceği Mini Club’ın yanısıra birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları da gerçekleştirilecek. Atölye çalışmalarında çocuklar tarafından yapılan ürünler ihtiyaç sahibi çocuklara hediye olarak gönderilebilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberHEMEN YÜRÜYÜŞE BAŞLAMAK İÇİN 10 NEDEN
Sonraki HaberSamsung, Gear VR ile Mobil Sanal Gerçeklik Dünyasına Adım Atıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.