Candostları Kermeste Buluşuyor

Hayvan Kurtarma Derneği 5 Temmuz Pazar Günü Hayvan Kurtarma Derneği Barınağı’nda can dostlarımız için bir kermes düzenliyor.

Candostu olanlar, barınağı ziyaret etmek, tanımak ve candostu edinmek isteyenler, köpekleri özleyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan etkinlik saat 11::’da başlayacak.

Kermes stantlarında çeşit çeşit yemekler, takılar, rozetler, mamalar, çiçekler ve daha pek çok farklı üründen alarak candostalarımıza yardımcı olabilir, eş zamanlı olarak bol eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Ayrıca özel fotoğraf çekimleri ile candostunuzla birlikte önümüzdeki yılın takviminde yer alma şansını da yakalayabileceksiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberEN GÜZEL FESTİVAL: SARIŞINLAR FESTİVALİ
Sonraki HaberUlucanlar Cezaevi Müzesi’nde Anlamlı İftar
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.