BURSA’NIN GERÇEK LEZZETLERİ ARTIK ANKARA’DA

İskender başta olmak üzere Bursa’nın eşsiz lezzetlerini tüketicisiyle buluşturan Bursa Kebap Evi 53. şubesi ile artık Ankara ACity OUTLET AVM’de…

Bursa’nın birbirinden özel lezzetlerini tüketicilerine sunan Bursa Kebap Evi, modern ve yenilikçi yönetim anlayışı, efsane lezzetleriyle büyümeye devam ediyor.

Türk mutfağının dünyaca ünlü ve en popüler yemeklerinden iskender başta olmak üzere 12 ana yemeğin tüketicisiyle buluştuğu restoran zincirinin, 53. şubesi ise ACity OUTLET AVM’de açılıyor.

90 kişilik oturma kapasitesine sahip olan Bursa Kebap Evi’nin ilk Ankara şubesi Türk sofralarının vazgeçilmez lezzetini Ankaralı iskender severlerin beğenisine sunacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberÇanakkale Mücadelesi ANKAmall’da Canlandırıldı
Sonraki HaberDünyaca Ünlü Sanatçı Taurus AVM’de
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.