Burcu Esmersoy Kendi Markası Biondina’yı Tanıttı

Burcu Esmersoy yakın arkadaşı Merve Göknar İnal ile yarattıkları kendi spor giyim markaları Biondina’yı Crossfit etkinliğiyle tanıttı.

Biondina markalı ürünler ile fotoğrafını çekip #mybiondina hashtag’i ile paylaşan yarışmacılar arasından kazananların da yer aldığı tanıtıma ilgi büyüktü. Biondina markasının yaratıcıları Burcu Esmersoy ve Merve İnal’ın yanı sıra seçkin davetlilerin de katılımıyla gerçekleşen tanıtımda keyifli anlar yaşandı.

Crossfit etkinliğinden sonra katılımcılarla sohbet eden Esmersoy, sağlıklı yaşamın tüyolarını vererek formunu nasıl koruduğunu da anlattı. Sporun kendisi için bir tutku olduğunu ifade eden ünlü sunucu ilk göz ağrıları olan Biondina markası hakkında “Yakın arkadaşım Merve ile pek çok şey paylaştığım gibi spor saatlerimi de paylaşıyorum. Birlikte crossfit antrenmanı ve yoga yapıyoruz. Bu süreç içerisinde kendimize ve yaptığımız spora uygun kıyafet bulma konusunda yıllardır sorun yaşıyorduk. Aslında fikir ilk olarak kendimiz için spor yaparken rahat edebileceğimiz doğru kıyafetleri bulma veya yaptırma ihtiyacı ile doğdu ve böylece “Biondina” isimli markayı kurduk. Türkiye’nin her yerindeki tüm kadınlara ulaşmak istediğimiz için moda alışveriş sitesi Lidyana.com ile anlaştık.” dedi.

İki yakın arkadaşın kendi hayat tarzlarından ve arayışlarından yola çıkarak yarattıkları marka Biondina, kadın tayt ve atletleri ile birlikte çocuklar için de tayt seçenekleri sunuyor.

Renkli, enerjik kadınların seçimi Biondina; tasarımları, desenleri ve özel kesimleriyle günlük yaşantıda ihtiyaç duyulan stil ve rahatlığı sunmayı amaçlıyor. Sürekli yeni ürünler eklenerek renklenecek koleksiyona ise sadece Lidyana.com’dan ulaşılabiliyor.