Bazen “Sadece Sen” Demek Yeter

Geçmişinde sırları olan ancak sevgiden vazgeçmeyen iki gencin romantik ve gizemli hikâyesini anlatan “Sadece Sen”…

Pena Yayınevi, okurların elinden bırakamayacağı, romantik, gizemli ve iyi yazılmış bir aşk romanı daha sunuyor. Pena Yayınevi’nden çıkan “Ella ve Micha” serisinden tanıdığımız The New York Times’ın en çok satanlar listesindeki yazar Jessica Sorensen’in yeni kitabı “Sadece Sen”de iki yeni karakterle tanıştırıyor bizi. Daha doğrusu okurların “Ella ve Micha” serisinden tanıdıkları Lila ve Ethan’ı başrollere koyarak, aralarındaki ilişkinin özeline giriyor.

Lila Summers herkese dışarıdan kusursuz görünür: güzel ve hoş bakışlar, pahalı kıyafetler ve muhteşem bir gülümseme. Oysa karanlık bir geçmiş ve sırlar onun bu muhteşem yüzünü bozmak üzeredir. İçinde sürekli bir boşluk hisseder ve bu boşluk onu tek başına baş edemeyeceği durumlara sokar. Bu boşlukta dibe çöker ve ne zaman dibe çökse onu dipten çıkaran tek bir kişi vardır: Ethan.

Geçmişinde yaralar olan, kalbi kırık ama sevgiden ve birbirlerine güvenmekten vazgeçmeyen iki gencin ikinci bir şans yakalama çabasını anlatıyor “Sadece Sen”.

Sorensen hikâyesini derinden işliyor. İki gencin geçmişindeki sırlar ortaya çıktıkça roman da katman katman açılıyor. Lila ve Ethan’ın sırları ve gelecekte onları bekleyenler, aralarındaki ilişkinin aşka mı dönüşeceğini yoksa arkadaş olarak mı kalacaklarını sürekli sorgulamalarına neden oluyor. Karakterler arasındaki cinsel gerilim ve yaşadıkları ikilemler hikâyeyi sürüklüyor.

Jessica Sorensen akıcı dili ve tutku dolu hikâyesiyle yine gençlerin beğenisini kazanacak bir roman sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBeyonce İki Yılda Eridi
Sonraki HaberAngelina Jolie İngiltere’de Tartışma Yarattı
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.