Aret Vartanyan ve Levent Özdilek’den Denenmemiş Bir Gösteri Olan Acı Tatlı Aşk Ankara’da

Aret Vartanyan ve Levent Özdilek’in bir araya geldiği “Acı Tatlı Aşk” gösterisi 27 Şubat Cuma günü saat 20:30’da ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu’nda gerçekleşecek.
Acı Tatlı Aşk, iki erkeğin, Aret Vartanyan ile Levent Özdilek’in gerçek hayatlarından beslenerek, yüreklerini çırılçıplak açarak aşk, ilişkiler, evlilik, cinsellik, aldatma ve kadın/erkek üzerine yaşanmışlıklarını ve yaklaşımlarını paylaştığı tamamen doğaçlama benzersiz bir gösteri olacak.
Yaşama dair farklı öğelerin tiyatro ve kişisel dönüşüm ile birlikte işlenerek sunulacağı gösteride, belki de hiç açılmamış kapılardan aşk ve ilişkilere geçilerek izleyicilerle birlikte denenmemiş bir yolculuk yaşanacak. Görsel direktörlüğünü Mehmet Turgut’un üstlendiği gösteri, gelecek dönemlerde ünlü sanatçıların da katılımıyla müzik, edebiyat, resim gibi farklı disiplinleri sahnede biraraya getirecek.
Biletlerin satışı Biletix ve gişeden gerçekleştirilen, Şubat ayında yaşanacak “Acı Tatlı Aşk” deneyimi, Mart ayında da “Acı Tatlı Kadın” olarak devam edecek. Gösteri yıl boyunca 20’den fazla ilde izleyicilerle buluşurken, hayatın farklı kulvarlarına farklı perspektiflerle yeni pencereler açmayı hedefliyor