Ankara’da üzücü trafik kazası

Ankara Dikimevi’nde otobüs durağın’da bekleyen vatandaşlara freni boşaldığı belirtilen belediye otobüsü çarptı. İlk belirlemelere göre 12 kişi hayatını kaybetti çok sayıda yaralı var.

Kurtarma ekiplerinin otobüsün altından çıkardığı cenazeler, ilk incelemenin ardından belediyelere ait cenaze araçlarıyla kaza yerinden alındı. Kazada hayatını kaybedenlerin kimliklerinin tespit edilmesine çalışılıyor.

Dikimevi’ne çıkan yol trafiğe kapatıldı, otobüsün etrafı brandayla kapatıldı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri de kaza yerinde çalışma başlattı. Polis, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceliyor.

Hayatını kaybeden Ankaralılara Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

PAYLAŞ
Önceki HaberFilistin Numnum Kapanıyor! Yerine Develi Kebap mı Gelecek?
Sonraki HaberBis Sezonu 1 Ekim’de Ozan Doğulu ile açıyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.