Ankara’da 10 Günlük Yıldız Yağmuru

Etimesgut Belediyesi’nin bu yıl 11’incisini düzenlediği Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yıldız Tilbe, Demet Akalın, Hande Yener, Petek Dinçöz ve Sevcan Orhan gibi birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.

Etimesgut Belediyesi’nin 29 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde, 10 gün boyunca her akşam yıldız sanatçılar sahne alacak. Yıldız Tilbe’nin açılışını yapacağı festivalin finalinde ise demet akalın sevenlerinin karşısına çıkacak. Festivalde ayrıca Hande Yener, Alişan, Petek Dinçöz, Azerin, Muazzez Ersoy, Sevcan Orhan, Mustafa Yıldızdoğan, Ahmet Şafak, Hüseyin Kağıt ve Oğuz Yılmaz gibi birçok ünlü şarkıcı konser verecek. Festivalde yurt içi ve yurt dışından 28 dernek, vakıf, Türk devleti ve akraba topluluğu yer alacak. Türk Beyleri Kent Meydanı’nda gerçekleşecek etkinlikte stantlarda kültürel ve sanatsal ögeler sergilenecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberYÜRÜYÜŞ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 11 KURAL
Sonraki HaberApple ile Samsung Barışıyor
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.