Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası 60.yılını Wyndham’da kutladı

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası 60.yılını Wyndham’da kutladı

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ( AVHO ) 60.Yıl’ını Bucalemoon Organizasyon’un düzenlediği muhteşem bir balo ile kutladı.

19 Aralık 2014 gecesi Wyndham Hotel’de gerçekleştirilen geceye 400’ü aşkın veteriner hekim katıldı. Wyndham otel balo salonunda Video Mapping Show ile karşılan konuklar gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Emircan’ın performansıyla doyasıya eğlendi. Gecenin organizatörleri Kemal Beşgül ile eşi Zeynep Beşgül ve Kürşat İrez ile eşi Eda İrez tüm gece boyunca konuklarla özel olarak ilgilendi.

 

Önceki HaberAnkapark için Bir Durdurma Kararı Daha
Sonraki HaberAla Meyhane 14 Kasım 2014
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK