ANKAmall Karnavalla Eğlendirecek

Başkentin en gözde alışveriş merkezlerinden ANKAmall karnaval alanına dönüyor.

Yenilenme çalışmasının tamamlanmasını kutlamak için her hafta birbirinden renkli organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan ANKAmall, bu hafta sonu ziyaretçilerini Viking, Venedik ve Perküsyon gruplarının gösterileriyle karşılayarak alışveriş merkezinde Karnaval havası estirecek.

ANKAmall’u karnaval alanına dönüştürecek 21 sanatçıdan oluşan Karnaval Ekibinin dans grubu 16.yüz yıl kostümleriyle Vals gösterisi yapacak. Tahta bacak, jongör, top çeviren animatörler, tek teker bisiklet gibi birbirinden renkli unsurlar da karnavala hareket katacak. 5 sanatçıdan oluşan Viking kostümlü müzisyenler, dansçılara ve performans sanatçılarına eşlik edecek. Karnaval ekibi, 4 Nisan Cumartesi ve 5 Nisan Pazar günleri, 12.00-18.00 saatleri arasındaANKAmall ziyaretçilerini karşılayacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberLezzet Profesyonelleri Ankaralılar’la Buluştu
Sonraki HaberAnkara Nisan ayına karla uyandı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.