Zakkum’dan “Final” Konseri

1. Uluslararası Sokak Çalgıcıları Buluşması finali bugün Taurus AVM’de gerçekleşecek. Final sonrası birinci olacak grup ile birlikte Zakkum’un sahne alacağı konser ise 21.00’de başlayacak.

Ankara Emek Rotary Kulübü tarafından düzenlenen ‘Birinci Uluslararası Sokak Çalgıcıları Buluşması’ finali için geri sayım başladı. Taurus AVM ev sahipliğinde oldukça çekişmeli geçen yarı final sonrası finale yükselen “Çalgıcı Gurmeler”, “Troubadour”, “İranmehr”, “Ata Yıkar” ve “Paradise” arasından birinciliğe yükselecek en yetenekli sokak çalgıcısının, ünlü rock grubu Zakkum’la sahne alacağı etkinliğin finali, bu akşam saat 19.30’da Taurus’ta gerçekleşecek.

Twitter üzerinden gerçekleşecek olan çekilişle de 5 şanslı kişiye Zakkum’la özel olarak tanışma fırsatı veriyor. Çekilişe katılmak için Twitter’da @ankarataurus’u takip ederek, sayfada yer alan son tweeti retweetlemek yeterli olacak. Zakkum’un sevenleriyle buluşacağı söyleşi 18.00’de başlayacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberCumartesi Gecesi…
Sonraki HaberKendall Jenner’ın Derin Yırtmacı Büyüledi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.