Yılların Eskitemediği Bilgisayar Sahibini Arıyor

Satışa çıkarılan ilginç ürünlere bir yenisi daha eklendi. Alındığı 1992 yılından bugüne orijinal parçaları ile korunan 22 yıllık Olivetti marka bilgisayar, 15 bin TL’lik fiyatıyla koleksiyonerlerin ilgisini çekiyor.
Dünyada kişisel bilgisayar üretimini ilk kez başlatan asırlık firmanın ürünleri günümüzde klasikler arasında yer alıyor. sahibinden.com üzerinden satışa sunulan Olivetti masa üstü bilgisayarın ilan açıklamasında “Türünün tek örneği”, “Türkiye’de yaşamını sürdürebilen tek bilgisayar” olduğu ve sorunsuz çalıştığı belirtiliyor.

İlanda ayrıca bilgisayarın kasasının, monitörünün, klavyesinin ve faresinin yanı sıra gözleri yormaması için tasarlanan harici ekran camının dahi orijinal olduğu ifade ediliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberYILIN EN İLGİNÇ FİLMİ” İSİM DEĞİŞTİRDİ
Sonraki Haber7 Şubat 2015 Cumartesi Fotoğrafları Galeride
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.