Yeni Koleksiyonu Moonlight Sonata İle Forever New Romantik ve Feminen Şıklık Yaratıyor

Bahar aylarının romantik havasından esinlenen Forever New yeni bir koleksiyona imza atıyor: Moonlight Sonata. Narin bir kadın duruşu yaratan koleksiyon zengin parçalarıyla 11 Mart itibariyle tüm Forever New mağazalarında…

Renk paletinde baharın habercisi renkler kullanılırken; koyu lila, fildişi, nane yeşili, şeftali ve menekşe tonları öne çıkıyor.

Yeni koleksiyonda geçmiş zamanların izlerini taşıyan detaylarla vintage etkisi görülüyor. Elbise ve bluzlarda beyaz üzerine beyaz işlenen nakış desenler sıkça kullanılıyor.

Hafif kumaşlarla tasarlanan ve 1950’li yılların gelinlik modellerinden ilham alan maksi boy elbiseler koleksiyonun ana parçaları arasında bulunuyor. Pastel tonlardaki clutch ve çanta’lar bilekten bantlı topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde gün içindeki şıklığı geceye taşımak isteyenlere alternatif oluyor. İnci ve parıltılı taşlarla bezeli takılar tamamlayıcı rol oynuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberProses ile herkesin müzik albümü olacak
Sonraki HaberUma Thurman ile Dünya Turu
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.