Yeni Çıkan Kitaplar

Bu hafta kitapevlerinde satışa sunulan kitapların en başında birçok hastalığın şifası olarak yüzyıllardır insan hayatında önemli bir yer edinen ve de Türkler için bir nevi keyif içeceği olan Çay’ın öyküsünü kaleme alan Viktorya Zak’ın kitabı “Çayın 20.000 Sırrı”.

Eski manken yeni yazar Tülin Şahin’in güzellik, diyet ve formda kalmanın sırlarıyla ilgili yazdığı kitaba bir yenisi daha eklendi “Siz Hala Diyet Mi Yapıyorsunuz?” bu sezonun en ilginç kitaplarından biri olmaya aday.

”Kızıma Mektuplar” kitabının yazarı Maya Angelou’nun gerçek hayatta bir kızı olmamasına rağmen dünyanın dört bir yanındaki genç kızlara başından geçen acı tatlı olayları şiirsel bir dille aktarıyor.

Sinan Meydan’ın “Allah ile Atatürk Arasında” adlı kitabı Atatürk ve Din konusunda akla gelen tüm sorulara yanıt vermeye çalışan, Atatürk’ün düşünsel gelişimini ve değişimini hazırlayan tüm etkenleri doğumundan ölümüne kadar ayrıntılı olarak inceleyen çok kapsamlı bir çalışma. Bu hafta raflarda yüzde 20 indirimle satışa sunuldu.

Tüm D&R müzikmarketlerin haftalık satış rakamlarına göre en çok satılan ilk beş kitabın üçü beyazperdeye de uyarlanan Alacakaranlık serisinin yazarı Stephenie Meyer

1)Şafak Vakti / Stephenie Meyer
2) Aşk / Elif Şafak
3) Alacakaranlık / Stephenie Meyer
4) Tek Şişman Beyniniz / Yasemin Soysal
5) Yeni Ay / Stephenie Meyer

PAYLAŞ
Önceki HaberTimboo Cafe’de Harley Davidson Şovu
Sonraki HaberEvet demeden önce
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.