Yaza incecik bir vücutla girmek ister misiniz?

Havaların ısınmasıyla birlikte yazlık kıyafetler reyonlarda yerini aldıkça özellikle bayanların korkulu rüyası olan fazla kilolar endişe yaratmaya başladı bile. Kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve incecik bir vücuda sahip olabilirsiniz. İşte size birkaç öneri:

Before After Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi: 12 günde 1 beden incelmek size hayal mı geliyor? Before After Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’nde bu kadar kısa sürede incecik olmak mümkün. Tüm dünyanın tercih ettiği zayıflama programı olan HYPOXI’yi Ankara’ya getiren ilk merkez olan Before After 12 günde 1 beden incelme garantisi veriyor. Vücudunuzu istediğiniz gibi tasarlayabilmenize imkan sağlayan ve kısa zamanda sonuç alabildiğiniz bu mucizevî programın yanı sıra Pilates, Personal Training, Hamilelik Eğitimi ve Egzersiz Eğitimi’n de verildiği bu merkezde organik ürünlerle hazırlanmış lezzetli yemekler sunan bir cafe de bulunmakta. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz randevu için 442 34 64 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Adres: Hilal Mah. Cezayir Cad. No:12B Çankaya Yıldız.

Pınar Güzellik Merkezi: Pınar Güzellik Merkezi Yaza güzel ve incecik bir vücutla girebilmeniz için size birbirinden hesaplı hediye dolu kampanyalar sunuyor. Kennedy Caddesi 22 numarada hizmet veren merkezde Karboksiterapi’den LPG’ye, Lenf Drenajı’ndan Solaryum’a kadar birçok seçeneğiniz bulunmakta. Pınar Güzellik Merkezi güvencesiyle sunulan bu kampanyalara bir göz atalım:

Kampanya No.1: 15 Seans Karboksiterapi + 15 Seans Lenf Drenaji + 10 Seans LPG’nin Nakit ödemede 1000 TL Visa (+ yüzde 18) ve yanında 5 Seans Solaryum da Hediye

Kampanya No.2: 22 Seans Rioslim + 22 Seans Ultrasonlu Masaj + El Masajı + 22 Seans Lenf Drenajı Nakit 1,100 TL Visa (+ yüzde 18) ve de Cilt Bakımı Hediye

Kampanya No.3: El-Ayak Bakımı hediyeli bu kampanya 20 Seans Yosun + 30 Seans Lenf Drenajı Nakit yalnızca 800 TL Visa (+ yüzde 18).

Kampanya No.4: Komple Vücut Lazer Epilasyon (bitene kadar) Nakit 1500 TL, Visa 1990 TL.

Birbirinden cezbedici bu kampanyaların yanı sıra sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak isteyen bayanlara müjde! Sekiz seanslık solaryum nakit yalnızca 60 TL. Şimdiden randevu almanızı tavsiye ederiz. İrtibat için 0312 467 03 57 no’lu telefonu arayınız.

Gamze Sanat: Uğur Mumcu Caddesi (Köroğlu)101 numarada iki yıldır başarıyla hizmet veren Sanat Okulu’nda sanat aktivtelerinin yanısıra Body Conditioning, Stretching, Pilates, Oryantal derslerinin yanısıra Modern ve Klasik Dans dersleri alarak da hem kilo verebilir hem de vücudunuza şekil verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz görüşme için 0312 447 31 91 numaralaı telefonu arayabilirsiniz.

Mars Athletic Center: Ankara’nın en prestijli AVM’lerinden birisi olan Panora’nın en üst katına yeni açılan Mars Athletic Center – MAC’ta Pilates’ten Cardio’ya, Yüzme’den Snowboard’a kadar uzana geniş spor etkinliklerinden kendinize uygun olanları seçerek de zayıflayabilirsiniz. Üstelik MAC’a bu ay üye olana, yılsonuna kadar Cinebonus Panora’daki tüm filmler de ücretsiz. Randevu için 0312 490 14 77 numaralı telefonu arayınız.

La Vie Clinic: Buğday Sokak’ta hizmet veren Etetik Lazer ve Güzellik Merkezi’nde diyetisyen kontrolünde zayıflamanız mümkün. LPG, enfraruj, mezoterapi, karboksiterapi ve vücut analizi kliniğin hizmetlerinden sadece birkaçı. Telefon: 0312 467 12 48.

PAYLAŞ
Önceki HaberSatsuma Cuma Geceleri Rakipsiz
Sonraki HaberJimmy Van M @ Faces Club
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.