Ünlülerin Gençlik Formülü Bülbül Dışkısı

Victoria Beckham ve Tom Cruise’un gençlik formülü bülbül dışkısı…

Hollywood’un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise başta olmak üzere birçok ünlü, yüzlerine yıllarıngetirdiği izleri silmek için seansı 180 sterline (Yaklaşık 650 TL) yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyor.

Daily Mail gazetesi “Şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi” olarak tanımladığı bu yöntemle, 51 yaşındaki Tom Cruise’nin 2 yıllık gençleşme seanslarına katılarak oldukça gençleştiğini öne sürdü. David Beckham’ın eşi40 yaşına basan Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı.

Botoksa rakip gösterilen bu yöntemde, Japonya’nın Kyushu adasında yaşayan bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi olarak uygulanıyor. 1 saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor. Dışkıda bulunduğu söylenen enzimlerin derideki ölü hücreleri kaldırıp yaşlanma ve güneş ışığıyla meydana gelen komplikasyonları yok ettiği iddia ediliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberÜlker Çocuk Sinema Şenliği
Sonraki HaberLindsay Lohan Düşük Yapmış
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.