Ünlü Anneler, Pınar Süt’ün “Pınar Anneleri” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Ünlü Anneler, Pınar Süt’ün “Pınar Anneleri” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Türkiye’nin öncü markası Pınar Süt, yeni kampanyası “Pınar Anneleri” ile her zaman olduğu gibi bir kez daha tüm annelerin yanında olduğunu gösteriyor. Pınar Süt’ün Partykids’te Pınar Anneleri için düzenlediği etkinliğine Ayşe Kucuroğlu, Ahu Yağtu, Işıl Reçber, Sitare Akdilek ve Zeynep Ilıcalı gibi ünlüler çocuklarıyla beraber katıldı.

Türkiye’de ilklerin markası Pınar Süt, annelerden ilham alarak onlar için Pınar Annesi kampanyasını hayata geçirdi. Türkiye’deki tüm Pınar Anneleri ile bir araya gelmeyi hedefleyen Pınar Süt, Anneler Günü’nü ünlü isimlerin çocuklarıyla beraber katıldığı özel bir etkinlikle kutladı.

Pınar’ın düzenlediği etkinliğe Ayşe Kucuroğlu, Ahu Yağtu, Sitare Akdilek, Işıl Reçber, Emine Ün, Zeynep Ilıcalı, Pınar Tezcan, Sinem Güven, Revna Demirören, Aslı Şen, Cansel Kut, Damla Akkaynak, Aslı Pehlivanlar, Eda Kosif, Begüm Tacir, Aylin Yılmaz, Ayşenur Aksoy, Ebru Erkal Kip, Begüm Sel, Burcu Cesur, Bilge Eren, Candan Ramazanoğlu, Derya Coşkundeniz, Berna Saydam, Hande Acar, İpek Köse, Nevşan Karamehmet, Pelin Kaya, Pervin Ersoy, Tuana Küçükçınar, Melda Aksu ve Zuhal Pirinçcioğlu katıldı. Çocuklar, boş Pınar Süt kutularının üstünü gönüllerince boyarken, anneler de Pınar Anneleri ile ilgili bilgi aldı. Çocuklar boyadıkları süt kutularını annelerine hediye ederek Anneler Günü’nü bir kez daha kutlama fırsatı yakaladı.

YORUM YOK