Umut ve aşkla Acıyı Göğüsleyen Genç Bir Kadının Hikayesi “Seninle”

Genç yazar Jasinda Wilder’ın romanı “Seninle”, sevdiklerini kaybetmenin acısının üstesinden umut ve aşkla gelmeyi başaran genç aşıkların hikâyesini anlatıyor.

Genç Amerikalı yazar Jasinda Wilder’ın romantik üçlemesinin ilk kitabı “Seninle”, Pena Yayınları’ndan çıktı. New York Times, Wall Street Journal ve USA Today’in en çok sanatlar listesine girmeyi başaran kitap acılar ve kayıplarla karşı karşıya kalan ama bir o kadar da umut ve aşk dolu genç bir kadının duygusal öyküsünü anlatıyor. Kalbinizin tam orta yerinden vuracak bu roman yaşamın ne kadar değerli olduğunu ve en karanlık zamanlarda bile umudun parlayabileceğini hatırlatacak. Serinin ikinci kitabını sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberSoma’ya Yardım Gecesi
Sonraki HaberKronik Yorgunluğa Karşı C Vitamini Tüketin
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.