Tüy Kadar Hafif Karbon Kadar Dayanıklı

Efsanevi bilgisayar serisi Lenovo ThinkPad, dünyanın en hafif 14 inçlik dizüstü bilgisayarını üretti. Üstelik yeni nesil ThinkPad X1 Carbon darbe, ısı, sıvıya dayanıklılık ve basınç gibi 8 zorlu askeri testi başarıyla geçen gerçek bir savaşçı.

Dünyanın uzaya çıkan ilk dizüstü bilgisayarı unvanının sahibi olan ThinkPad, şimdi profesyoneller için tam bir savaşçı yarattı. Karbon fiber yapıya sahip yeni nesil X1 Carbon, zorlu koşullarda gerçekleşen 8 askeri testi başarıyla geçti. Darbe ve düşmeye karşı dayanıklı olan ThinkPad X1 Carbon, -20 derece soğuğa, 60 derece ısıya dayanabiliyor. 500 ml sıvıya ve 15 bin ft basınca da bana mısın demiyor.

14 inçlik ThinkPad X1 Carbon, 1,27 kg hafifliği ile dünyanın en hafif dizüstü bilgisayarı. Esnek kullanım için ideal olan ekran, geriye doğru 180 derece yatabiliyor ve yüksek çözünürlük kalitesiyle dikkat çekiyor. Şık tasarımlı X1 Carbon’un en belirgin özelliği ise sunduğu yüksek performans ve geniş depolama alanı.
9 saate varan pil ömrü ile her an her yerde kesintisiz çalışma özgürlüğü sunan X1 Carbon, benzersiz kişiselleştirilebilir klavyesi ile de çalışma şekline uyum sağlıyor. Ses tanıma ve hareketle kontrol özellikleri çalışma hızını ve etkinliğini arttırıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberANTON PANN GRUBU ANKARA’DA
Sonraki HaberClutchlar ile Işıltılara Yolculuk
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.