Tunalı Hilmi Kitabevi Sunay Akın’la Açılıyor

Hasan Âli Yücel tarafından kurulduğu 1956’dan bu yana ülkemizin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, Ankaralı okuyuculara yeni bir kitabevi kazandırdı.

İş Bankası Kültür Yayınları’nın Ankara’da Yenişehir’in ardından Kavaklıdere’dekiikinci kitabevi olan Tunalı Hilmi Kitabevi, Sunay Akın’ın imza günü ile açılıyor.İş Bankası Kültür Yayınları, İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra İzmir, Diyarbakır, Eskişehir, Trabzon, Mersin ve Samsun’da toplam 15 kitabevi ile birçok alandaki eseri okuyucularla buluşturuyor.

Dünya klasiklerinin dilimize kazandırılmasını ve yaygın olarak okunmasını sağlayan İş Bankası Kültür Yayınları, 58 yıl önce başladığı yolculuğundadünya klasikleri ile birlikte sanat, ekonomi,  edebiyat, inceleme ve araştırma, sosyal ve beşeri bilimler, bireysel gelişim ve çocuk yayınları gibi farklı birçok başlıkta yayıncılık faaliyetlerini sürdürüyor.

Sunay Akın’ın imza günü 29 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 14.00’de başlayacak ve saat 16.00’ya kadar devam edecek.

 

 

PAYLAŞ
Önceki HaberWyndham’da Siyah Gece
Sonraki HaberFord’un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3S Tesisini Hizmete Açtı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.