“Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet”

Başkent Ankara 17 Eylül 2015 Perşembe günü tarihi bir yürüyüşe ev sahipliği yapıyor. Son aylarda iyice artan terör olayları ve akabinde ki yitirdiğimiz şehitlerimiz için 14 işçi ve işveren örgütünün öncülüğünde Ankara’da yürüyüş yapılıyor.  16:30’da başlayan yürüyüş’te Dev TÜrk bayrağının yanısıra binlerce bayrak açıldı. Ayrıca yürüyüş için birçok yol trafiğe kapatıldı. İlk Meclis’te sona erecek yürüyüş için Sıhhıye ve Ulus civarı bazı yollar 21:00’a kadar kapalı kalacak.

Yürüyüşü organize eden işçi ve işveren örgütleri şunlar:

HAK-İŞ, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), Türkiye Barolar Birliği (TBB), Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB), Türk Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

 

 

PAYLAŞ
Önceki HaberEftelya Collection Açıldı
Sonraki HaberMeşrep Konser Sezonunu Haktan ile açıyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.