Teknolojiyi Biraz da Dostlarımız İçin Kullanalım!…

Küçük dostlarımızın %70’i malesef kazalardan sonraki ilk 30 dakika içerisinde hayatlarını kaybediyorlar. VetMapp onların yaşam mücadelesi verdikleri o hayati dakikalarda, size tıbbi müdahale alabilecekleri en yakın veteriner kliniklerini ve belediyelerin rehabilitasyon merkezlerini gösteriyor.

Ayrıca seçtiğiniz lokasyonun tüm iletişim bilgilerine ulaşabiliyor anında arama gerçekleştirebiliyor ve bulunduğunuz konumdan gideceğiniz lokasyonun kapısının önüne kadar navigasyon hizmetini ücretsiz ve reklamsız olarak alabiliyorsunuz.

Siz de her zaman ve her yerde dostlarımızın 30 dakika içerisinde tıbbi müdahale alabilmelerini sağlayıp, hayatlarını kurtarabilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantılar üzerinden veya iPhone cihazlarda App Store, Android cihazlarda Google Play’de “vetmapp” olarak arama yaparak ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Android cihazlar için;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.esmobileinc.vetmapp
Apple iPhone cihazlar için;
https://itunes.apple.com/app/apple-store/id969463902?pt=83068800&ct=fbnew&mt=8

PAYLAŞ
Önceki HaberTODAM Sergisi Karum’da Açılıyor
Sonraki HaberDemir Demirkan Passage’da
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.