Tarayıcınızı güncellemenin zamanı gelmedi mi?

Web Sitesi tarayıcıları (browser) arasındaki rekabet son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde büyük bir yüzdeyle sektörü domine eden Microsoft’un Internet Explorer’ı her ne kadar halen pazar lideri olsa da Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera’da hiç de kulak arkası edilmeyecek pazar payları kapmaya başlıyor.

Internet Explorer 9. sürümünü, Firefox 4. sürümünü, Chrome ise 11. sürümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayarak hem daha güvenli hem daha hızlı gezinme gibi birçok yenilik vaadediyor. Bizde her türlü platformda web sitelerinin düzgün çalışmasını kontrol vesilesiyle tüm tarayıcıları kullanıyoruz. Zaman zaman da kullanıcı istatistiklerine göz atarak Üye ve ziyaretçilerimizin eğilimlerini görüyoruz. Farkettiğimiz en önemli konu halen bir çok kullanıcının Internet Explorer 6 versiyonunu kullanmakta olması. Internet Explorer 6 artık Microsoft firması tarafından güncellenmeyen ve destek verilmeyen bir tarayıcı, ayrıca güvenliğiniz için en azından Internet Explorer 7 versiyonuna yükseltmenizde yarar var. BURAYI tıklayarak ve sadece 10 dakikanızı ayırarak yükleyeceğiniz yeni Internet Explorer versiyonu ile daha güvenli ve daha hızlı web deneyimi yaşayabilirsiniz. Explorer yerine farklı bir tarayıcı kullanıyor olsanız da sisteminizde Internet Explorer’ın güncel olmasında yarar var.

Ayrıca diğer popüler tarayıcıların bilgi ve son versiyonlarını http://browsehappy.com/ adresinden takip edip sisteminize kurabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberErsan & Esra Meşrep Çayyolu’nda sahne alıyor
Sonraki HaberFirst Experience 4 – 25 Haziran da
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.