Stiletto Aşkı…

Moda dünyasının vazgeçilmezleri arasına birkaç sezondur giren stilettolar, çekici görünümü destekleyen en önemli aksesuarlardan biri.

İlk bakışta sıradan bir topuklu ayakkabı gibi görünselerde stilettolar, kadın ayağında adeta yeni bir görünüm kazanıyorlar.

Sivri burun ve zarif topuk tasarımlı modeller, yaz aylarına özel renkli görünümleriyle ise yazın tüm canlılığını yansıtıyor.

Yaz boyunca kendinden emin ve güçlü bir duruş sergilemek isteyen kadınlar, stilettolarını çan kesim etekler, skinny jeanler veya salaş bir pantolon ile kombinleyebiliyor. Ten renkli stilettolar bacak boyunu uzun gösterdiği gibi aynı zamanda kadınların feminen bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBurçak Desombre ile Sommelier’s Table
Sonraki HaberAdriana Lima Boşanıyor…
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.