Sonbaharı Collage ile Yakala

Ürünlerinde rahatlık ve şıklığı bir araya getiren DeFacto, 2014 – 2015 Sonbahar – Kış Young Koleksiyonu’nu ‘Collage’ akımı hareketlendiriyor. Serin günlere, sıcaklığın yanı sıra renk de katacak olan koleksiyon, sadece okul koridorlarını renklendirmekle kalmıyor; sokaklara taşıyor…
Günlük giyimde rahatlıktan vazgeçmeyenler için oluşturulan ‘Collage Koleksiyonu’nda alt grupta süper power strecth kumaşlar, push up pantolonlar, sezonu bütünüyle etkisi altına alıyor.
Asi tavrı ve rahat çizgileri ile ‘Collage Koleksiyonu’nda geometrik ve ekose desenler ağırlıkta… Crop formların kullanıldığı koleksiyonda Collage akımının vazgeçilmez imzası olan şehir, sayı ve üniversite baskıları dikkat çekiyor. Tişörtlerin üstüne alınabilecek penye sweatshirtler ve ince montlar kadınları serin havalardan korurken, rengarenk şallar ile kombinler tamamlanıyor. Canlı renkleriyle sonbaharın gri havalarında dikkat çekecek parçalardan oluşan Collage Koleksiyonu ekru, parlamanet mavisi, bordo, kırmızı ve hardal sarısı tonlar ile hayat buluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara Sanayici ve İşadamları Derneği Yeni Binasıyla Örnek Olacak
Sonraki HaberMor ve Ötesi Başkent’te
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.