Şirin Yalçın Başkent’te Sırmaison’u Tanıttı

İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Şirin Yalçın ile Rosella Karabacak geçtiğimiz yıl açtıkları Sırmaison adlı mağazanın tanıtımı için Ankara’ya geldi.

Hediyelik eşya ve çeyiz mağazası olan Sırmaison’un Ankara’daki tanıtımı Nadire İçkale’nin ev sahipliğinde İçkale Otel’de yapıldı. Tanıtım davetine Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Henüz Ankara’da mağazası olmayan Sırmaison’un kurucuları Şirin Yalçın ve Rosella Karabacak, kısa bir süre içerisinde Ankara’ya da mağaza açmak istediklerini söyledi. İstanbul’da Zorlu Center ve Nişantaşı’nda bulunan Sırmaison’da gelin adayları için çeyiz listeleri de hazırlanıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberGOODY VE MİGROS’TAN DOSTLUK ÇAĞRISI
Sonraki HaberAŞKIN RENGİ KIRMIZI
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.