Sess Club Çarşambaları başlıyor

Geçtiğimiz sezon hizmete giren Sess Club Ankara’lı eğlenceseverlerin büyük ilgisiyle karşılaşmıştı. Öyle ki Çarşamba geceleri de dahil olmak üzere mekanda yer bulmak oldukça güçtü.

Ersin Arslan’ın işletmesini yaptığı Sess Club, yaz aylarında da sezonu kapatmamış Ankaralılara hizmet vermeye devam etmişti. Mekan kış sezonun başlamasıyla dolu dolu geçirdiği Çarşamba gecelerine de hızlı bir başlangıç yapıyor. DJ Kabininde Evren Özeskici’nin yer aldığı mekan Çarşamba Cuma ve Cumartesi geceleri Ankaralı eğlence severlere hizmet veriyor. Rez: 03124660054

PAYLAŞ
Önceki HaberGri En Sıcak Renk
Sonraki HaberBirbirinden güzel canlarımız yuvalarını arıyorlar.Bakmaz mısınız?
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.