SELÜLİT TEDAVİSİNDE YENİ TREND: OZON JELİ

Yaz sıcakları bu günlerde kendini göstermeye başladı. E doğal olarak tatil planları da hızlandı. Tatil planlarının arasında vücut bakımına ise özel bir mesai harcanıyor. Özellikle selülit görüntüsünden hızlıca kurtulmak isteyen hanımlar, hem doğal hem de kısa zamanda sonuç verecek çözüm arayışı içindeler.

İşte tam bu noktada BykushOzone Selülit Önleyici Jel, hanımların imdadına koşuyor. Haftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağından oluşan BykushOzone Selülit Önleyici Jel, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı olarak; selülit oluşumunun engellenmesine destek veriyor. Üstelik 3 hafta gibi kısa bir sürede farkı görebiliyorsunuz.

Selülit Önleyici Jel, en verimli formülü ortaya çıkarmak adına tamamen doğal içerikli portakal yağı, biberiye yağı, nane ruhu yağı, alg yağı, melisa yağı, aspir yağı, acıbadem yağı ve aloe vera ile zenginleştirilmiştir.

Jel, selülit sorununuzla savaşırken bacakları daha da pürüzsüz görünüme kavuşturmak adına batık probleminizin de önüne geçer. Yağ asidi açısından zenginliğiyle bilinen nane ruhu yağı içeren Jel, bölgede hücre yenilenmesi sağlarken içeriğindeki portakal yağıyla da ciltte kolajen üretimini teşvik eder, şişlikleri azaltır ve ince çizgileri giderir. Cilde doğru kan akışını başlatır ve doğal bir parlaklık verir.

Kırışıklıkların oluşumunu zorlaştırır ve dolayısıyla yaşlanmayı geciktirir. Kuru, tahriş olmuş ciltlerin yanı sıra akne eğilimli ciltlere de etkisi yüksek oranda gözlemlenmiş.

PAYLAŞ
Önceki HaberPiyanist Emre Şen Erimtan Müzesi’nde
Sonraki HaberAnkara’nın İlk Praktiker Pratik’i Açıldı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.