Ruhsal ve Bedensel Egzersiz Artık Bir Arada Ankara’da

Türkiye’de ruhsal ve bedensel egzersizi bir arada bulabileceğiniz ilk butik wellness merkezi olan Rhythm, konforu ile Başkentli’leri özel hissetmeye çağırıyor.
Mistik ortamında personal training, pilates, masaj, hamam ve sauna gibi hizmetlerin başkalaşımını yaşatan ‘’Rhythm by Sports International” Uzak doğu konseptini  başkent Ankara’ya taşıdı.

Kalitesi ile her an kendinizi özel ve farklı hissettiren  Rhythm’de popüler masajların yanısıra çok özel masajlar da bulabileceksiniz. Örneğin;  Ayurvedik Abhyanga masajı ile ağrıyan, tutulmuş kaslarınız gevşeyecek, detox’un etkisini hissedeceksiniz,  Uzakdoğu ve batıyı birleştiren Rhythm’e özel Fell The Rhythm masajıyla ise iş yaşamının yarattığı baskı ve ağrılarınızdan kurtulup kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Vücudunuzun şekillenmesi için efor sarfedip ter döktükten sonra hem yorgunluğunuzu alacak hem de kaslarınızı onaracak spa hizmetinden yararlanacağınız ‘’Rhythm’’ de 3 farklı şekilde yapılan hamam ritüelleri de yaşanmaya değer. Bir Sports International markası olan Rhythm  kişiye özel programlarıyla sağlıklı yaşamı tercih edenlerin hem formda hem de zinde olmalarını amaçlıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberMehmet Erdem 29 Mayıs ‘ta Ankara’da
Sonraki Haber“FLO Garaj Günleri” Ankara’da Başlıyor!
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.