Richard Burns’ün üzücü haberi

İngilizlerin gözüpek ralli pilotu Richard Burns, şampiyonluk şansının devam ettiği Galler B.Britanya Rallisi öncesi fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Uzun süren tahliller sonucunda Burns’ün beyninde tümör olduğu ve 2004 sezonunda parkurlardan uzak kalacağı açıklandı.

    Peugeot’dan Subaru’ya transfer olan Burns’ün yerini hangi pilota bırakacağı henüz belli değil. Radyoterapi tedavisine hemen başlanacak olan Burns’ün parkurlardan uzaklaşması ralli camiasını derin bir üzüntüye boğdu.Dileriz biran önce tedaviye olumlu cevap vererek iyileşir ve en kısa zamanda parkurlarda keyifle izlemeye devam ederiz.
PAYLAŞ
Önceki HaberTürkiye İçin!
Sonraki HaberRoddick Zirve’de
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.