Renkli Bayram Geceleri!

Bayramın ilk günü, genelde her yer boştu. Spy’da ilk gözümüze çarpan isimler: Esra Arat, Bülent Töret, Damla Artüz, Alp Bekit oldu.

Cuma akşamı Levent Utin’in ev partisi vardı. Spy ve Rush yine tıklım tıklımdı. Yiğit Akın, Mehmet Tekmen, Gülben Cirav, Koray Şamgül, Tayfun Manyas, gecenin renkli isimleriydi.

Cumartesi akşamı daha da kalabalıktı. Rush’ta Harley Davidson’cu Abiler: Erkan Kirişçi, Ayhan ve Fatih Karaca en çok eğlenenler olarak görünüyordu.

Pazar akşamı maç yüzünden her yer, hatta sinemalar bile boştu. (Haftasonu fotoları için Resim Galeri’mize bakınız.)

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara Tatilya
Sonraki HaberKaraca Ailesi Yeni Bir Restaurant Açıyor!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.