Rasgele’de Balık Çengel’de Canlı Müzik Keyfi

Çankaya Yıldız’da hizmet veren Ankara’nın popüler mekanları Rasgele Balıkçısı ve Çengel Bar’dan Ankaralılar için çok özel bir teklif var. Rasgele’de ordövr tabağı, ara sıcaklar, içeceğiniz ve ana yemeğinizin ardından hemen alt katta hizmet veren ve Canlı Müziği ile öne çıkan Çengel Bar’da içecekleriniz ile beraber eğlenmek 69 TL’den başlayan fiks fiyatlar ile Ankaralılara sunuluyor.

Rasgele & Çengel’de gün gün seçenekler;

Çarşamba günleri 79 TL, Sınırsız yerli içecek için fark 20 TL
Perşembe günleri 69 TL, Sınırsız yerli içecek için fark 20 TL
Cuma günleri 89 TL, Sınırsız yerli içecek için fark 20 TL
Cumartesi günleri 99 TL, Sınırsız yerli içecek için fark 30 TL

Fix Menü ücretlerine dahil olan hizmetler;
Rasgele Balıkçısın’da; 8 çeşit ordövr tabağı,salata, arasıcak (kalamar tava), Seçmeli Ana Yemek(Hamsi, İstavrit, Çupra, Levrek, Somon veya Tekir), Meyva – Tatlı, İki kadeh yerli içki
Çengel’de iki kadeh yerli içki, serpme kuruyemiş ve meyve.

Rez: 441 62 62

PAYLAŞ
Önceki HaberErkan Gümüşsuyu El’Alem de
Sonraki HaberSeda Önder 21 Ocak’da James Dean’de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.