PS II Fiyatları

PS II Fiyatları ve Gelecek….? PS II Fiyatları 3 ay içinde %70 oranında geriliycek.Satış sorumlularından alınan bilgilere göre oyun konsolları satışındaki düşüş ve konsol üreticelerinin gösterdiği büyük rekabet yüzünden konsol fiyatları ve özellikle PS II fiyatları kısa sürede %50 – %70 oranında gerileyecek.
Konsol satıcı firmaların yaptığı promosyonlara aldanıpta bu sıralar konsol almayın,sabredin ve çok ucuza 32bit görüntü kalitesi veren bir konsol sahibi olun.
Hepinize iyi eğlenceler….

PAYLAŞ
Önceki HaberÜnlü tiyatrocular Ankara’da.
Sonraki HaberHASTANELERİN ORTAK TELEFONU
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.