PARK MOZAİK’İN TEMELİ ATILDI

Ankara Yaşamkent’e yeni bir soluk getiren TEPE İnşaat VE MESA Mesken’in ortak projesi Park MOZAİK konutlarının temel atma töreni şirket yöneticileri, proje çalışanları ve arsa sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Benzersiz peyzajı ve konforlu evleriyle Eskişehir yolu Yaşamkent’te özlenen bir yaşam kalitesini Ankaralılarla buluşturacak olan Park MOZAİK’in temel atma törenine MESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Genel Müdür Can Aynagöz ile TEPE İnşaat CEO’su Bahadır Güngenci ve Genel Müdür Atila Kemal Oğuz ve her iki proje ortağı firmanın üst düzey yöneticileri katıldı. Park MOZAİK projesinin yapıldığı arsanın sahipleri, proje çalışanları ve inşaat sektörünün seçkin isimleri de temel atma töreninin davetlileri arasındaydı.

Törende konuşan MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Park MOZAİK, uzun bir aradan sonra Çayyolu bölgesindeki ilk projemiz. Bu çevredeki, yollarla bölünmüş, küçük ölçekli diğer projelere kıyaslandığında Park MOZAİK güvenliği, sosyal tesisleri, peyzajı ile bu bölgedeki en büyük proje olacak. Hem Çayyolu’nun hem de ortağımız Tepe İnşaat’ın potansiyeli sayesinde Park MOZAİK’in çok güzel bir proje olacağına, bu çevreye çok şey katacağına ve de burada yaşayacak herkesin mutlu olacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

TEPE İnşaat CEO’su Bahadır Güngenci de “Ankara’dan çıkmış, Türkiye’nin gözbebeği olan TEPE ve MESA her biri 45 yıllık tecrübeye sahip iki büyük firma. Şimdiye kadar inşa ettikleri her evde insanları mutlu etmiş bu iki firma şimdi bu mutluluğu Park MOZAİK’e taşımayı hedefliyor. Şehre yakın, kendi içinde önemli bir kompleks barındıran bu proje için 45’er yıllık tecrübeyi içinde taşıyan çok güçlü bir kadro oluşturduk. İş güvenliğini ve kaliteyi öne çıkaran bir anlayışla bu işi yapmaya devam edeceğiz. Burada sadece Park MOZAİK için değil iki firmanın dostluğu ve gelecekteki yeni ortaklıklarının temelini atmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. “ diye konuştu.

Konuşmaların ardından proje ortakları TEPE ve MESA firmalarının tüm yöneticileri, davetlilerin alkışları eşliğinde Park MOZAİK’in temeli atıldı.

Üç senede tamamlanması planlanan projede ilk evler sahiplerine 2016’da teslim edilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberBilkent Senfoni Orkestrası Sezonu Açıyor
Sonraki HaberBAYRAMIN GÖZDESİ EKOSE CEKETLER
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.