PARA PARA PARA

Dövizin mi var derdin var. Dövizden eli yanmış,2 lira kazanmak isterken 5 lira kaybetmiş yatırımcılara sesleniyorum… 11 Aralık 2003 tarihinde 1,2112 seviyesinden itibaren yükselmeye başlayan Euro/Dolar paritesi 1,2860 seviyelerine kadar yükseldi ve uzun süre kıramıycağı rekorlara imza attı. Ellerinde Euro bulunduran yatırımcılar 1,2650 seviyesine çok dikkat etsin.Bu seviye aşşağı doğru kırılırsa kademeli satışlara başlıyabilirler.Aşağı doğru kırılmazsa kademeli olarak alış yapabilirler. Ellerinde Dolar bulunduran yatırımcılar….evet acımız büyük yaptığımız zarar yenilir yutulur cinsten değil.Size tavsiyem U-100 Endeksini,Euro/Dolar Paritesini ve Merkez Bankasını çok dikkatli takip etsinler. Ellerinde Dolar bulunduran yatırımcılar….evet acımız büyük yaptığımız zarar yenilir yutulur cinsten değil.Size tavsiyem U-100 Endeksini,Euro/Dolar Paritesini ve Merkez Bankasını çok dikkatli takip etsinler.
U-100 Endeksi:19500 seviyesini aşşağı doğru kırmadıkca….
Euro/Dolar Paritesi: 1,2650 seviyesini aşşağıya doğru kırmadıkca…
Merkez Bankası:Yukarda saydıklarım olmasa bile,Merkez Bankasının yapacağı alım yönlü ihale ile veya yapacağı 2-3 puanlık faiz indirimi ile dolar kurunda gözle görülebilir (1410TL) bir artış olacaktır.
(((Sizlere kendim için hazırladığım staretejimi yazdım.İhtimaller içinde olan Kazandığınız paralara ortak olmadığım gibi kaybedebileceğiniz paralarada ortak değilim.)))
Hepinize bol kazanclı günler diliyorum…

PAYLAŞ
Önceki HaberTraffic
Sonraki HaberDEMET AKALIN
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.