Panasonic PT-EZ580 ile Sınıflarda Çıt Çıkmıyor

Profesyonel görüntü sistemlerinin lideri Astel Elektronik, Panasonic’in üniversite,  okul gibi sessizliğe ihtiyaç duyulan mekanlar için tasarladığı yeni projektör serisini, Türkiye’de satışa çıkardı. PT-EZ580 LCD serisi, sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra yüksek parlaklık değerleriyle de dikkat çekiyor…

 

Panasonic yüksek parlaklık sunan LCD projektör ürün gamını toplantı ve derslerde istenmeyen gürültülerin engellenmesi için “sessiz çalışma” ilkesini temel alarak tasarladığı PT-EZ580 LCD projektör serisi ile genişletti. Beş farklı modeli içeren seri, Astel Elektronik avantajlarıyla kullanıcılara ulaşıyor.

5.000 lümenden 6.200 lümene değişen parlaklık değerleri sunan, değiştirilebilir lensli seri, beş ayrı modelden oluşuyor. Daha yüksek parlaklık sunan “büyük ağabeyi” EZ770 Serisi ile DIGITAL LINK tek kablo çözümü, ortak bir lens platformu ve düşük bakım maliyetli ECO filtre de dahil olmak üzere birçok ortak özelliğe sahip olan EZ580 serisi, orta boyutlardaki sınıflar ve kurumsal toplantı odaları için parlak, esnek, ekonomik ve ‘sessiz’ projeksiyon çözümü sunuyor.

Yeni seri, sessizliğinin yanı sıra uzun bakım aralığı ve düşük maliyeti ile de okulların gelecek dönem tercihlerinde ön plana çıkacak gibi gözüküyor. PT-EZ580 serisinde lamba değişim ömrü eko modda 4.500 saate kadar çıkıyor, temizleme aralığı ise Eco filtre ile 17.000 saate varıyor. Seride güç tüketimini azaltan akıllı lamba kontrol sistemi de bulunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberForever New’den Paris Belle
Sonraki HaberGANDİA SAHİLİNİN İSPANYOL ATEŞİNİ MTV’DE HİSSEDİN
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.