Özlem Tekin, Metin Serezli’yle “Kim O?” diyor

Metin Serezli ve Özlem Tekin’in muhteşem oyunculuğu ile sergilenecek olan “Kim O?” oyunu 19 Mart, 23 Mart tarihleri arasında Åžinasi Sahnesinde sahnelenecek.

Orta yaş üzeri, kendi halinde, içine kapanık, tutucu bir memurun, tesadüfler sonrası üst katında yaşayan rock’çı, genç, güzel ve uçarı ve hatta hamile komşusuyla tanışıp yeni dünyalar keşfetmesini son derece keyifli bir dille anlatan oyun, iki farklı kuşağın hayata bakışlarını ve çatışmalarını dile getiriyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’de eğlence tek güne düştü!
Sonraki HaberSunay Akın Sanatolia sahnesinde
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.