NURGÜL YEŞİLÇAY VE ERKAN PETEKKAYA PARAMPARÇA…

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın yer aldığı ve yakında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “Paramparça”nın setinden ilk fotoğraflar paylaşıldı…

Senaryosunu “Aliye”, “Bin Bir Gece”, “Aşk ve Ceza” gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç’un yazdığı, Yönetmenliğini “Asi”, “Kayıp Şehir” gibi dizilere imza atan Cevdet Mercan’ın yaptığı, sezonun merakla beklenen dizisi “Paramparça”nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın ilk defa bir dizide bir araya geldiği, ön lansmanı Cannes Fuarında yapılan ve yabancı kanallara daha yayınlanmadan satışı gerçekleşen “Paramparça”nın çekimleri, Boğaz’ın en ihtişamlı yalılarından Kandilli’deki Edip Efendi Yalısı, Tarabya, Tarlabaşı ve Kemerburgaz’da yapılıyor.

Yönetici yapımcılığını “Halil ile Menekşe”, “Yaprak Dökümü” gibi dizilerin yürütücü yapımcılığını üstlenmiş olan Özlem Yurtsever’in gerçekleştirdiği dizide Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya paramparça hayatlarında zor ama çok büyük bir aşk yaşayacaklar.

Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın yanı sıra, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Civan Canova, Güneş Emir, Tolga Tekin ve Antalya Altın Portakal ödüllü oyuncu Nursel Köse gibi önemli isimlerin yer aldığı “Paramparça” Star TV izleyicisine tam bir yıldızlar geçidi sunacak.

Dizinin genç oyuncuları Alina Boz, Leyla Tanlar ve Burak Tozkoparan da hem oyunculukları hem de başrol oyuncularıyla uyumlarıyla dikkat çekiyorlar.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’te Mitolojik Yansımalar
Sonraki HaberCazın Divası Bridgewater Başkent’te
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.