Neşeli ve Heyecanlı Bir Yaz Romanı “Sonunda”

İki gencin hayatlarının aşkını arama hikâyesini anlatan “Sonunda” neşeli ve akıcı bir dille romantizmi, büyüme sancılarını ve komediyi bir araya getiriyor. Ortaya gençlerin elinden düşüremeyeceği tam yazlık bir roman çıkıyor.

Hannah; romantik, zeki ve acemi. Sam; eğlenceli, çekici ve o da acemi. Yaz aylarının Sam ve Hannah için bambaşka bir anlamı var. Bu yaz her ikisinin de hayatı değişebilir. Her ikisi de hayatlarının aşkını bulma peşinde fakat gerçek aşkın net bir adresi yok. Aşk asla kolay bulunmaz saklandığı yerde. Hele bir de acemiysen, gözler ne kadar arasa da o saklanacak yeni yerler bulur.

Pena Yayınları tam yaz aylarına yakışan bir kitap sunuyor okurlarına. Amerikalı iki yazarın, Tom Ellen ve Lucy Ivison’ın kaleminden çıkan “Sonunda”, acemi bir aşk hikâyesini neşeli ve kıpır kıpır bir tonda anlatıyor. Gençlerin sosyalleşirken yaşadıkları acemilikler, çevre baskısı, kendilerini keşfetme süreci ve en büyük aşklarını arama çabaları kitabın ana eksenini oluşturuyor. Ancak yazarlar bunu bir öğretmen edasıyla yüksekten konuşmadan, gençlerin arasına girip, samimi bir dille konuşmayı, yer yer komik, yer yer ise ciddi olmayı başarıyorlar. Komik ve ciddi anlar arasında akıcı bir geçiş yakalıyorlar.

Anlatımı hem Hannah’nın hem de Sam’in bakış açısından ikili olarak yapan kitap romantizmi, büyüme sancılarını ve komediyi bir araya getiriyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberEmma Watson Üniversiteden Mezun Oldu
Sonraki HaberKim Kardashian Evlendi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.